Behringer - HPM1000-BK Univerzális Fejhallgató fekete
Menny.:db
Klikkelj ide szállítás, fizetés, személyes átvétel infoért
Stúdió fejhallgató, zárt, magas dinamika tartomány, egyoldalú kábelezés, 20Hz - 20kHz, fekete színű
Elérhetőség: Raktáron
GARANCIA: 1 év kellékszavatosság
Reg hűségforintok: 0
A csomagszámodat emailben küldjük, a csomag feladása után.
Leírás és Paraméterek
Az itt látható egyedi termékleírások és képek a DJSoundLight Kft tulajdonát képezik.
Főbb jellemzők:
  • Rendkívül széles frekvenciaválasz
  • Magas dinamika tartomány
  • Nagy felbontású kapszulák
  • Egyoldalas kábelezés
  • Ovális alakú fülpárnák
  • Kényelmes fejpánt
  • Fekete színű
Csomag tartalma:
  • HPM1000-BK Univerzális fejhallgató
  • 3.5mm-es sztereó kábel (2m)
  • 6.3mm jack átalakító
Típus Zárt
Max. energiafogyasztás 100mW
Frekvencia átvitel 20Hz - 20kHz
Impedancia 32ohm
Érzékenység 105dB @ 1kHz
Kábel hossza 2m
Csatlakozás 3.5mm sztereó csatlakozó